Popularny analityk ujawnia alert handlowy dla Bitcoin ETF, cena BTC do $80K?

Popularni analitycy są optymistyczni co do wybicia ceny Bitcoina na nowy rekord wszech czasów w obliczu sygnału kupna GBTC Bitcoin ETF, byczej flagi i wzrostu nastrojów. Cena BTC do 80 tys. dolarów?

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Markus Thielen ujawnił, że nowy alert handlowy dla Bitcoin ETF został uruchomiony w związku ze wzrostem cen Bitcoina.
  • GBTC błysnął sygnałem kupna, który może doprowadzić do masowego napływu do spot Bitcoin ETF.
  • Cena Bitcoina prawdopodobnie osiągnie nowe ATH po wybiciu byczej flagi.

Popularny analityk Markus Thielen, który dokładnie przewidział oś czasu ATH ceny BTC i krach poniżej 60 tysięcy dolarów, przewidział kolejne kluczowe wydarzenie, tym razem dla ETF-ów Bitcoina. W nowym raporcie badawczym ujawnił, że uruchomiono nowy alert handlowy dla ETF-ów Bitcoin. Thielen, który jest również dyrektorem generalnym instytucjonalnego badania kryptowalut 10x Research, powiedział, że cena Bitcoina wkrótce wzrośnie szybciej w związku z masowymi zakupami przez inwestorów instytucjonalnych i detalicznych.

Markus Thielen mówi, że Bitcoin ETF sygnalizuje wzrost cen BTC

Markus Thielen, CEO 10x Research, 18 maja ujawnił, że uruchomiony został nowy alert handlowy dla ETF-ów Bitcoina. Ostatni raz model ten został uruchomiony 30 stycznia tego roku, po czym fundusze ETF Bitcoin w USA odnotowały ogromny napływ. W rzeczywistości udziały Bitcoina w BlackRock ETF przewyższyły GBTC Grayscale.

„Wiele osób poprosiło nas o uruchomienie naszych sygnałów transakcyjnych dla akcji związanych z kryptowalutami, takich jak górnicy Bitcoin, oraz zdywersyfikowanych akcji kryptowalutowych, takich jak Coinbase. Nie każdy sygnał handlowy zakończy się sukcesem, ale generalnie, z prawdopodobieństwem 70-80%, dostarczają nam na czas przypomnienia, kiedy może zakończyć się nudny zakres handlowy” – dodał.

GBTC błysnął sygnałem kupna w piątek, podobnie jak w poprzednich wydarzeniach, w których doszło do masowych zakupów. Po tym, jak GBTC odnotowało napływy w tym tygodniu, odnowiło to bycze nastroje dla ceny Bitcoina, w połączeniu ze spadkiem inflacji CPI w USA. Co więcej, sygnały transakcyjne dla GBTC powinny być również skuteczne dla nowszych funduszy ETF, takich jak IBIT BlackRock. Może to dać inwestorom instytucjonalnym i analitykom wskazówkę, dokąd może zmierzać cena Bitcoina.

Cena Bitcoina będzie rosnąć?

Cena BTC przekroczyła w tym tygodniu 67 000 USD w obliczu zwyżkowych nastrojów, z tygodniowym wzrostem o ponad 10%. 24-godzinne minimum i maksimum wyniosły odpowiednio 66 289 USD i 67 459 USD. Co więcej, wzrost przy niskich wolumenach obrotu wskazuje, że wieloryby i duzi inwestorzy stali się byczy na Bitcoinie, wraz z krótką likwidacją pozycji o wysokiej dźwigni finansowej.

Otwarte odsetki kontraktów terminowych CME Bitcoin odnotowały 5% wzrost w ciągu ostatnich 24 godzin, co wskazuje na ogromne zakupy ze strony traderów kontraktów terminowych. Całkowite otwarte zainteresowanie kontraktami futures na BTC wzrosło o 2% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Inny popularny analityk Rekt Capital przewiduje, że cena Bitcoina musi spaść tylko o 1%, aby wykonać próbę re-testu po wybiciu flagi byka w celu zapewnienia kontynuacji trendu w górę.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours