Pepe Coin Whales Shift 794B PEPE wywołuje spekulacje cenowe, co dalej?

Moneta Pepe kontynuuje rajd, osiągając dziś nowe ATH. Cena PEPE wzrosła dziś o ponad 20%, podczas gdy sprytny trader pozbył się 794 miliardów monet, wywołując spekulacje na temat przyszłych ruchów.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Moneta Pepe nadal przeczy oczekiwaniom inwestorów, osiągając nowe ATH.
  • Sprytny trader pozbył się PEPE w trakcie tego rajdu cenowego, wzbudzając spekulacje, że cena PEPE mogła osiągnąć szczyt.
  • Cena PEPE rośnie dziś o ponad 20%, wykazując oznaki hossy.

Pepe coin, unikalna moneta memowa o tematyce żabiej, przyciągnęła ostatnio uwagę globalnej społeczności kryptowalutowej swoimi niezwykłymi wynikami. Wbrew oczekiwaniom szerszego rynku kryptowalut, token wzrósł do bezprecedensowych poziomów, oznaczając znaczącą hossę z miesięcznymi zyskami przekraczającymi 100%.

Wśród tej niezwykłej rosnącej trajektorii cenowej rozpoczętej przez monetę Pepe, dane on-chain pojawiające się na rynku zilustrowały, że inteligentny trader przeładował prawie 202 miliardy PEPE na giełdę kryptowalut. Transakcja ta wywołała nastroje, że cena monety Pepe mogła potencjalnie osiągnąć szczyt.

Niemniej jednak statystyki rynkowe wydają się kontrastować z optymistycznym obrazem tokena memowego o tematyce żabiej.

Smart Money pozbywa się PEPE w obliczu wzrostu cen, wywołując spekulacje

Zgodnie ze spostrzeżeniami ujawnionymi przez platformę analityczną Lookonchain, inteligentny trader 0x843df przeładował 201,85 miliarda PEPE, o wartości 2,83 miliona dolarów, na giełdę kryptowalut Bybit, aby zrealizować zyski. Warto zauważyć, że trader ten handlował PEPE 3 razy z oszałamiającym 100% współczynnikiem wygranych.

Wskaźnik sukcesu tego inteligentnego tradera wzbudził obawy co do potencjału monety, aby nie pompować do przodu. Tymczasem przeważają również dodatkowe spekulacje, że wyprzedaż jest oznaką sprzedaży FOMO przez tradera.

Jak wspomniano powyżej, moneta Pepe przeciwstawiła się wszelkim oczekiwaniom rynkowym, osiągając w ostatnich dniach niewyobrażalne poziomy. Wzbudziło to również nastroje rynkowe, że moneta może wymagać korekty.

Z drugiej strony, aż 592 miliardy PEPE zostało wycofanych z Binance przez portfel 0x8376, zgodnie z danymi Lookonchain. Łącznie, wystąpienie tych transakcji w tandemie wywołało spekulacyjny szum wśród handlowców i inwestorów na rynku kryptowalut.

Cena PEPE wzrasta o 20%, co dalej?

Z kolei dziś, 22 maja, trajektoria cenowa PEPE wykazała wzrost o 21,82% w ciągu ostatnich 24 godzin, wynosząc 0,00001349 USD. 24-godzinne minima i maksima tokena wynoszą odpowiednio 0,00001094 USD i 0,00001422 USD.

Warto zauważyć, że token osiągnął dziś również nowe ATH, będące tym samym, co jego 24-godzinne maksimum. Tymczasem dane Coinglass dodatkowo podkreśliły silny trend wzrostowy na rynku monety Pepe w momencie publikacji.

OI kontraktów terminowych i opcji PEPE wzrosło o 37,56% do 163,46 mln USD, a następnie wolumen instrumentów pochodnych wzrósł o 74,07% do 2,58 mld USD. Dane te wskazywały na duże zainteresowanie inwestorów tym aktywem, po którym nastąpił znaczny wzrost aktywności rynkowej.

W międzyczasie wskaźnik RSI oscylował na poziomie 73, co dodatkowo odzwierciedlało silną zwyżkową dynamikę PEPE. Sygnalizuje to jednak również, że aktywa są wykupione i w przyszłości może dojść do korekty.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours