Bitcoin’s L2 Merlin Chain Unveil Merlin Phantom for Bitmap, jest haczyk

Merlin Phantom for Bitmap jest już dostępny, oferując transakcje bez gazu, zerowe opłaty za swap i znaczące nagrody dla pierwszych użytkowników. Dowiedz się, w jaki sposób ten innowacyjny protokół wymiany aktywów BTC zwiększa płynność i komfort użytkowania.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Wymieniaj Bitmap na BITMAP TOKEN płynnie na Merlin Phantom, ciesząc się zerowymi opłatami za swap i gaz, jednocześnie zdobywając punkty UniCross.
  • Phantom Protocol wprowadza pierwszą platformę wymiany aktywów BTC na Merlin Chain, zapewniając płynność i stabilność swapów między różnymi aktywami BTC.
  • Audytowany przez Scalebit, Phantom Protocol priorytetowo traktuje bezpieczeństwo aktywów użytkowników, zapewniając niezawodną platformę do płynnego handlu kryptowalutami.

Przedstawiamy Merlin Phantom for Bitmap, ekscytującą platformę, która ma zrewolucjonizować wymianę kryptowalut. Ta innowacyjna platforma jest już dostępna, umożliwiając użytkownikom łatwą wymianę 1 Bitmap na 10 000 tokenów Bitmap Runes (BITMAP TOKEN) lub odwrotnie, a wszystko to w UniCrossGlobal.

Dla pierwszych użytkowników korzystających z portfeli AA istnieje ekskluzywny profit: transakcje bez gazu przez około tydzień. Ta funkcja zwiększa komfort użytkowania, usuwając jedną z typowych barier kosztowych związanych z transakcjami kryptograficznymi. Ponadto użytkownicy mogą wykorzystać okazję do gromadzenia punktów Unicross, zapewniając dalszą motywację do aktywnego uczestnictwa.

Na horyzoncie pojawiają się ekscytujące zmiany, ponieważ wkrótce rozpocznie się handel tokenami Bitmap Runes na MerlinSwap, również bez opłat za gaz. Ponadto użytkownicy mogą spodziewać się wielu kuszących zachęt, w tym alokacji ponad 400 000 tokenów MERL na Bitmap Token Farming. Inicjatywa ta ma na celu przedefiniowanie krajobrazu handlowego poprzez oferowanie zerowych opłat swapowych, zerowych opłat za gaz i zwiększonych nagród UniCross Point, co czyni ją niezwykle atrakcyjną opcją dla entuzjastów kryptowalut.

Rola Phantoma w swapach aktywów BTC

Phantom ma stać się pionierskim protokołem wymiany aktywów BTC w Merlin Chain, znacznie zwiększając płynność i użyteczność różnych aktywów BTC, takich jak RUNES, BRC-20, BRC-420 i Ordinals NFT. Protokół ten, opracowany w ramach współpracy między UniCross i Merlin Chain, ma na celu zapewnienie solidnej platformy do wymiany tych aktywów, zapewniając więcej scenariuszy zastosowań i lepszą płynność.

Bitmap, pierwszy zasób uruchomiony na Phantom, oferuje użytkownikom prosty mechanizm wymiany, w którym 1 Bitmap może zostać wymieniony na 10 000 BITMAP TOKEN po stałym kursie, niezależnie od wahań rynkowych. Ten stały kurs wymiany zapewnia stabilność i przewidywalność dla użytkowników angażujących się w swapy.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i integralność platformy, umowa Phantom przeszła rygorystyczny audyt przeprowadzony przez Scalebit, wiodącą firmę audytującą umowy. Ten audyt przed uruchomieniem pokazuje zaangażowanie w ochronę aktywów użytkowników i budowanie zaufania w społeczności.

Wydarzenie z nagrodami za punkty UniCross

Aby uczcić uruchomienie Phantom, UniCross organizuje wydarzenie z nagrodami, które oferuje atrakcyjne zachęty dla uczestników. Wydarzenie to, trwające od 7 czerwca, 5:00 (UTC) do 14 czerwca, 5:00 (UTC), eliminuje opłaty transakcyjne i gazowe za transakcje przeprowadzane na Phantom, dzięki czemu jest bardzo opłacalne dla użytkowników. Uczestnicy tego wydarzenia mogą zdobywać punkty UniCross, z dodatkowymi bonusami dostępnymi dla posiadaczy $RUFI, $Merl i UniCross Genesis.

Punkty te można w przyszłości wymienić na tokeny UniCross, zapewniając uczestnikom stałą wartość. Struktura nagród jest wielopoziomowa, aby zachęcić do aktywnego uczestnictwa: wymiana 1-10 000 bitmap daje 1000 punktów za bitmapę, 10 001-50 000 bitmap daje 600 punktów za bitmapę, a ponad 50 000 bitmap daje 300 punktów za bitmapę. I odwrotnie, wymiana TOKENU BITMAP na Bitmapę daje 300 punktów za każdy wymieniony token.

Ponadto posiadacze $RUFI, $Merl i UniCross Genesis otrzymują punkty bonusowe, zwiększając swój potencjał nagród. Punkty bonusowe są obliczane na podstawie najwyższej obowiązującej premii, jeśli posiadanych jest wiele aktywów. Migawka wykonana na koniec wydarzenia określi podział tych punktów bonusowych.

Konkretnie, posiadanie 10M $RUFI lub 200 $Merl zapewnia 1% premii za jednostkę, podczas gdy każdy posiadany UniCross Genesis zapewnia znaczną premię w wysokości 20%, z maksymalnym limitem 100% punktów bonusowych. Struktura ta ma na celu nagradzanie lojalnych i zaangażowanych członków społeczności.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours