Ark 21Shares i MicroStrategy’s Bitcoin Holdings przekroczyły 10 mld USD

Przestrzeń inwestycji w aktywa cyfrowe jest pełna emocji, ponieważ Ark 21Shares i MicroStrategy wykazują znaczny wzrost w swoich zasobach Bitcoin, łącznie przekraczając poziom 10 miliardów dolarów. Te znaczące kamienie milowe podkreślają rosnące zaufanie i zainteresowanie kryptowalutami wśród inwestorów, w kontekście rosnącej ceny Bitcoina i zmieniającej się dynamiki rynku.

Ark 21Shares i MicroStrategy’s Bitcoin Holdings przekraczają 10 mld USD
Ark 21Shares (ARKB), wiodący emitent Spot Bitcoin ETF, z dumą ogłosił przekroczenie poziomu 1 miliarda dolarów w aktywach Bitcoin, odzwierciedlając rosnące zaufanie do aktywów cyfrowych. Z łączną liczbą 21 455 BTC i aktywami pod zarządzaniem (AUM) w wysokości 1,02 mld USD, Ark 21Shares nadal redefiniuje horyzonty finansowe, wykorzystując rosnące zainteresowanie kryptowalutami.

Tymczasem w swoim ostatnim poście Ark 21Shares podkreślił również rosnące zaufanie do aktywów cyfrowych, zwłaszcza do Bitcoina. Warto zauważyć, że 5-dniowy średni wolumen obrotu wynosi imponująco 81,77 mld USD, przy wąskim 5-dniowym średnim spreadzie wynoszącym 0,0035%, co sygnalizuje dużą aktywność rynkową i zaangażowanie inwestorów.

Z drugiej strony, MicroStrategy, czołowy gracz na rynku kryptowalut, odnotował wzrost swoich zasobów Bitcoina do imponującego poziomu 9 miliardów dolarów, co oznacza oszałamiający wzrost o 50%. Ten niezwykły wzrost dodatkowo umacnia pozycję MicroStrategy jako kluczowego inwestora instytucjonalnego w Bitcoin, podkreślając rosnącą akceptację i przyjęcie kryptowalut przez główny nurt.

Tymczasem aktualizacje te pojawiają się w czasie, gdy Bitcoin jest świadkiem znaczącego wzrostu i kontynuuje swój pęd w kierunku poziomu 48 000 USD. Ponieważ Bitcoin kontynuuje swoją trajektorię wzrostową, znaczące udziały MicroStrategy podkreślają jej optymistyczne spojrzenie na aktywa cyfrowe i długoterminową strategię inwestycyjną.

Wśród byczego sentymentu, akcje Ark 21Shares (ARKA) zamknęły się na poziomie 46,88 USD, co oznacza znaczny wzrost o 4,37% w ciągu ostatnich 24 godzin 9 lutego. Wydarzenia te mają miejsce w kluczowym momencie dla rynku kryptowalut, a Bitcoin był świadkiem znacznego wzrostu po fazie handlu ETF, rysując podobieństwa do oczekiwanego wzrostu przed halvingiem.

Analitycy spekulują, że te kamienie milowe i pozytywne nastroje rynkowe mogą dalej napędzać wzrost cen Bitcoina, torując drogę do zwiększonego udziału instytucjonalnego i detalicznego w przestrzeni kryptowalut.

Tymczasem w chwili pisania tego tekstu cena Bitcoina wynosiła 47 371,41 USD, co oznacza wzrost o 2,51% w ciągu ostatnich 24 godzin. Jego wolumen obrotu również znacznie wzrósł o 28,79% do 35,37 mld USD. Warto zauważyć, że w ciągu ostatnich 24 godzin Bitcoin osiągnął maksimum 48 152,49 USD i minimum 46 187,13 USD.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours